Volkswagen Kever Convertible 1971

Estimate: € 13.500-16.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-1971
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Afgelezen km. stand: 61920 Miles

Kavelnummer

53068-47

Startbod

€ 1.000,-

26-1-2021 vanaf 20:00 uur

Deze VW kever convertible verkeert in een goede staat maar heeft wel wat aandacht nodig. Het interieur heeft wat slijtagesporen maar is nog te repareren. De kap is in gebruikte staat, heeft wat scheuren maar sluit overal netjes aan. De auto is compleet met goede tonneau-cover. Omdat de auto uit Californië afkomstig is heeft de auto bijna geen last van roest. Er is hier en daar wat oppervlakkige roest te vinden maar niets structureels. Het chassis is dan ook keihard en in goede staat. De lichtblauwe lak heeft wat beschadigingen: bij een uitgebreide restauratie zou u ervoor kunnen kiezen om de auto over te spuiten maar mocht u de auto origineel willen houden dan is dat bij dit exemplaar ook zeer goed mogelijk. Technisch is de auto oké, maar een grote servicebeurt is wel aan te raden. Een auto die een prima basis is om volledig te restaureren maar ook een auto die prima dienst kan doen als u kunt leven met wat “karakter”. Kortom een leuke kever cabriolet. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.